2019 'un Araba Modelleri

2019 'un Araba Modelleri

Otomotiv sektörü her an yenilenmeye ve büyük değişimler göstermeye devam ediyor. Her yeni yılda, sektörle ilgili herkesin aklında “Bu yıl hangi araba modelleri çıkacak?” sorusu oluyor. Bu yazıda sizler için 2019’un araba modelleri konusunu ele aldık.


1- Audi Q3
Audi, yeniliğin öncüsü olmaya bu yıl da yine hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl piyasaya sürülecek olan Q3 modeli, etkileyici ve spor bir görünüme sahip. Markanın kompakt SUV modeli, bir önceki modele göre çok daha geniş.


2- Renault Clio
Kullanıcılar tarafından tercih edilen ve sevilen Renault Clio, 2019’da yenilenerek tekrar dünyanın beğenisine sunuluyor. Estetik açıdan yepyeni bir görünüme bürünen Clio’nun Hybird özelliğinin de olacağı söyleniyor.


3- Kia Sorento
2019 yılının yenilenen otomobilleri arasında Kia Sorento da var. 7 kişilik kapasiteye sahip geniş yapısıyla SUV modeller arasında en çok tercih edilenlerden olan Sorento, farklı motor hacmi özelliklerine sahip yapısıyla bu yıl da en çok tercih edilenler arasında olacak.


4- Mercedes CLS
Yenilenen tasarımıyla ilk kez Los Angeles Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunulan Merces’in yeni modeli, Hybird seçeneğine sahip. Sahip olduğu estetik görünüm ise otomobili bir adım ileriye taşıyor.


5- BMW 3
Estetik ve sportif görünümü ile ön plana çıkan BMW 3 serisi, 2019’da BMW’yi daha da görünür ve daha çok tercih edilir hale getirecek. Tasarımındaki değişikliklerin yanı sıra araç içi teknolojik donanımında da pek çok yenilik içeren modelin, geliştirilmiş motor seçenekleri ve Hybird özelliğiyle piyasaya sürüleceği söyleniyor.


6- AUDI RS 7
2019’un gözde modellerinden biri olmak üzere 4.0 lt. ikiz turbo ve V8. Hybird özellikleriyle tasarlanan model, rakiplerini geride bırakacak gibi görünüyor. Yakıt tüketimi tasarrufuyla çok tercih edilmesi beklenen model, araç içindeki teknolojik donanım ve estetik görünümüyle 2019 yılının merakla beklenen otomobillerinden.

Bu yazıda, önümüzdeki süreçte piyasaya çıkacak olan 2019’un araba modellerine yer verdik. Her geçen gün gerek teknolojik gerek ise tasarım yönüyle gelişen otomotiv sektörü, büyük bir değişim ve dönüşümle birlikte ilerlemekte. Bu süreçte Satış Garanti olarak, en yeni, en gözde modellerin yer aldığı, araba satışı ve kiralanması konusunda zirvede konumlanan bir marka olarak ilerlemek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.